środa, 29 sierpnia 2012

Jesień już tuż, tuż...

witajcie, 
poczuliście już pierwsze chłodne poranki? oj chłodne już były przejmująco chłodne... lato niestety za krótko u nas trwa, ale jesień też może być piękna prawda?
Niedługo zaczną opadać kolorowe liście z drzew, kasztany i żołędzie będą pałętać się pod nogami a dzieciaki będą je zbierać zapamiętale aby w domu zmajstrować ludki różnorakie :) 

Tych którzy zrobili już przegląd dziecięcych szaf pod kątem cieplejszych ubranek i stwierdzili braki zapraszam do Kolorowej Garderoby u nas królują już jesienne kurteczki, kombinezoniki, sweterki w ciepłych kolorach, bluzy i tym podobne rzeczy...

Poniżej kilka zdjęć wieszakowych nowości:)
Już jutro kolejne garderobiane nowości, nazbierało się tego trochę :)) a na dniach będzie tylko o chłopięcych strojach :))
cieplutko pozdrawiam
Karolina

niedziela, 19 sierpnia 2012

Letnia wyprzedaż:))

Witajcie:))
dziś będzie krótko, ale treściwie :))
od jutra do soboty 25tego sierpnia zapraszamy na letnią wyprzedaż w Kolorowej Garderobie!
wszystkie letnie rzeczy -50% od ceny na metkach :))) 

a dzisiejsze zdjęcie powinno być ilustracją do poprzedniego posta w którym zaprosiłam Was do wzięcia udziału w konkursie na fotografię wakacyjną :))

 

zapraszam serdecznie i do zobaczenia!!


 

środa, 15 sierpnia 2012

Konkurs wakacyjny :)

Witajcie :)))
dziś chciałam zaproponować wszystkim którzy nas odwiedzają i wirtualnie, i osobiście w Kolorowej Garderobie mały konkurs. Konkurs, ponieważ trwa okres urlopowy, dotyczyć będzie fotografii wakacyjnej, oczywiście w kadrze oprócz pięknych okoliczności przyrody znajdować się powinna Wasza pociecha. Wszystkie nadesłane zdjęcia uczestniczyć będą w losowaniu, każdy ma więc takie same szanse. Losować będzie maszyna losująca - moja Mała Modelka. Zdjęcia oczywiście bez Waszej zgody nie zostaną opublikowane, mam jednak nadzieję, że wygrane zdjęcie pozwolicie opublikować. Nagrodą w konkursie jest 50%  Kupon zniżkowy na zakupy w Kolorowej Garderobie oraz niespodzianka :) Zapraszam wszystkich do zabawy!! konkurs trwa do końca sierpnia, a wyniki losowania przedstawię Wam 1 września.

Dziś tylko jedno zdjęcie, moje ulubione autorstwa Pani Natalii Mędlarskiej.

Jeszcze w kwestii organizacyjnej godziny pracy Kolorowej Garderoby po przerwie urlopowej nie zostały zmienione. I tak zapraszamy od poniedziałku do piątku od 13stej do 18stej a w soboty od 12stej do 17stej. 

Pozdrawiam ciepło,
Karolina