poniedziałek, 23 kwietnia 2012

To już tydzień :)

Witam w ten wiosenny poniedziałkowy wieczór :)
Dziś mija tydzień od kiedy nasza Garderoba rozpoczęła swą działalność. Ten pierwszy tydzień był niesamowity, usłyszałam bardzo wiele miłych słów,poznałam kilkoro cudownych ludzi, także wirtualnie :))
Dziękuję wszystkim którzy nas odwiedzili czy to w naszej "Kolorowej Garderobie", czy na stronie tego bloga.

 Dziś chciałam pokazać drugą stronę naszego sklepiku, a mianowicie rzeczy, które mogą stanowić dopełnienie wystroju wnętrza Waszego mieszkania, czy domu. Mogą one być również niepowtarzalnymi prezentami, kiedy nie macie pomysłu co kupić. 

I tak możesz nabyć u nas ponadczasowego "Śpiewającego Anioła"


lub anioły klasyczne, proste w formie.
Ptaki pięknie wyglądające na parapecie czy na komodzie, tutaj w towarzystwie ponadczasowych bukszpanowych i mchowych kul, będących całoroczną ozdobą domu.Oferujemy również bibeloty, które sprawią, że dziecięcy pokój stanie się przytulny i niepowtarzalny, jak na przykład para zajączków, ręcznie robione serca, serduszkowe girlandy czy zabawne ceramiczne krasnale.

Niedługo już rozpoczniemy sezon grillowy, dopełnieniem ogrodu mogą stać się urokliwe lampiony. 


W naszej Garderobie możecie również ubrać Wasze okna, poniżej ażurowe serca, które mogą je przybrać.

 Poniżej wiklinowe serce - tablica, mogące przyozdobić ścianę domu i metalowy ptaszek, który może zawisnąć w oknie, lub na ścianie.


Pozdrawiam i zapraszam bardzo serdecznie.
Karolina

3 komentarze:

  1. Bardzo mi się spodobały ptaszki na parapet :) Ile kosztuje - jeśli można tu zapytać - przyjemność posiadania takiego ptaszorka? :) Jeśli nie można tu, proszę Karolinko o info na maila;):*

    OdpowiedzUsuń
  2. Informację z ceną ptaków przesłałam na maila:)

    OdpowiedzUsuń