niedziela, 13 maja 2012

Niedzielnie, zabawkowo, kapelusikowo :)

Witajcie, 
w jednym z komentarzy pod poprzednim postem zostałam poproszona o przedstawienie propozycji zabawek dla najmłodszych.

Żeby zadośćuczynić tej prośbie obfotografowałam zawartość "Garderoby " pod tym właśnie kątem i rezultat przedstawiam poniżej:)

Oryginalna zabawko-zawieszka do wózka małego odkrywcy, misie grzechoczą i piszczą.

Karuzelka do łóżeczka, ozdobiona ręcznie robionymi, niepowtarzalnymi stworkami :) Misie - przytulanki w różnych kolorach i wielkościach

Książeczki dla maluszków z bajkowymi postaciami. W najbliższym czasie znajdziecie u nas również książki dla starszych pociech, takie jak wiersze np. Brzechwy czy Tuwima.


Małe misiaki, przytulaki w sam raz na spacer :) przyciągają wzrok ciekawymi kolorami, grzechoczą, dzwonią, szeleszczą.
U nas możecie nabyć również niebanalne dwustronne kocyki, na zdjęciu poniżej dwa dostępne w tej chwili wzory.Do kocyków muszą być i podusie :))) ostatnio niezastąpiona Kasia wyprodukowała dla nas kolejne przepiękne dziewczęce i chłopięce podusie - przytulusie.
W "Kolorowej Garderobie" zamieszkało również ostatnio rodzeństwo aniołków, mogące stanowić niezapomniany prezent dla maluszka z okazji Chrztu, urodzin czy może Roczku.Chciałam pokazać Wam dziś również czapeczki i kapelusiki, które od kilku dni możecie nabyć w naszej Garderobie. Czapeczki dzierga dla nas Ania. U nas możecie przymierzyć kapelusiki, dotknąć  włóczek z jakich są zrobione ( bo zrobione są z różnych ) i zamówić jedyną i niepowtarzalną w wybranym kolorze  dla swojej Córci.


Na koniec jeszcze przedstawiam Wam kolejne ptaszynki, które przysiadły na parapecie chroniąc się chyba przed jesiennymi chłodami, które zamiast letnich temperatur nawiedziły nas w ostatnim tygodniu i ponoć mają trwać aż do środy niestety.I już całkiem na koniec chciałam prosić osoby, które zaglądają do Garderoby osobiście, bądź tylko wirtualnie, jeżeli macie jakieś sugestie, pomysły co chcielibyście znaleźć w galeryjce takiej jak nasza, piszcie proszę, każda z uwag jest dla mnie na wagę złota!
Pozdrawiam ciepło
Karolia

1 komentarz: